שלום!
שמי אלחי פיין, בן 47 נשוי לליאת, אב לחמישה נפלאים וגר בדולב.
בוגר קורס דירקטורים של התנועה הקיבוצית, עם למעלה מעשרים שנות נסיון בניהול עסק עצמאי. "אין חכם כבעל ניסיון" ו"למדתי את הדברים בדרך הקשה" שני משפטים שאני יכול לומר על עצמי ועל הדרך שעברתי. בעבר הקמתי וניהלתי עסק בשם 'זיקית' לפעילות אתגרית, עסק שהגיע למחזור של כמה מליוני ₪ בשנה, והעסיק בשיא 50 עובדים.
כבעל חברה צברתי המון נסיון מצד אחד, אך מצד שני במקביל להצלחות עשיתי גם טעויות בדרך ומהם למדתי עוד יותר. כבר למעלה משבע שנים שאני משתמש בכל הנסיון העצום שצברתי כדי לבצע שליחות של ממש בחיי: לעזור לבעלי עסקים 'לעלות על הגל' בצורה מסודרת וטובה ומהר ככל האפשר. אני יועץ עסקי ומאמן אישי מוסמך, שנותן לבעלי עסקים, ובפרט לעסקים של "One Man Business" את כל הידע והנסיון שרכשתי עם השנים, כדי לאפשר להגיע למצב שבו העסק עובד בצורה סיסטמטית ונכונה, ניהול תזרים מזומנים איכותי, הצעות מחיר מעולות, שיווק ממוקד, מיתוג וגרפיקה וכל מה שצריך כדי לחסוך את כל הקשיים בדרך הארוכה ולעבור ממצב של הישרדות עסקית וכלכלית למצב של זרימה והתפתחות בתזרים צומח.
ליווי 360 שאני נותן לעסק מקיף את כל מה שבעל עסק צריך ובזכות שיטת "דג הזהב" שפיתחתי תוכלו להגיע ליציבות כלכלית וביטחון שנדרש לכל בעל עסק.
אתם מזומנים ליצור קשר ולקבוע פגישת אפיון אישית איתי, בה נבדוק את הצרכים של העסק שלכם ואת האסטרגיה והפעולות הנדרשות על מנת לייצב אותו כלכלית ועסקית ולאפשר לטוב שלכם לבוא לידי ביטוי ביצרתיות ובהגשמת הייעוד שלכם.

לקביעת שיחת ייעוץ אסטרטגית הקישו כאן


קצת עלי imageקצת עלי image